Ferie bez nudy

Utworzono dnia 05.01.2021

#FerieBezNudy to propozycja ciekawych zajęć dla pozostających w domu uczniów z wykorzystaniem nowoczesnej platformy internetowej www.feriebeznudy.pl. Partnerem tej inicjatywy jest Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Zajęcia na platformie obejmą takie kategorie jak sztuka, sport czy rozrywka. Wśród kilkunastu bloków tematycznych znajdą się moduły związane z tańcem, śpiewem, aktorstwem, rysunkiem, nauką DJ-owania, vlogowania, robienia zdjęć czy tworzenia animacji. Nie zabraknie ciekawostek ze świata gier planszowych, sztuki iluzji czy tak popularnych dziś gier komputerowych. Gratką dla zainteresowanych e-sportem będą turnieje na żywo z udziałem znanych zawodników, m.in. Izaka, Rocka, Roja, Micha czy Nervariena. Łącznie, w ciągu dwóch tygodni ferii, pojawi się prawie 100 różnorodnych treści dostępnych dla wypoczywających od nauki uczniów.

Aktualizowany na bieżąco harmonogram zajęć oraz dostępne treści można znaleźć na www.feriebeznudy.pl.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.