Utworzono dnia 27.01.2022

Tradycyjnie jak co roku uczniowie klas I-III przygotowywali  się do niepowtarzalnego święta jakim jest  Dzień Babci i Dziadka  obchodzony 21 i 22 stycznia. Ze względu na sytuację epidemii, dziadkowie nie mogli przybyć do szkoły, by obejrzeć występy swoich ukochanych wnuków. Jednak dzieci chcąc wyrazić swoją miłość i szacunek do dziadków, a także podziękować im za cierpliwość, zrozumienie oraz czas, który zawsze dla nich mają przygotowali na tę okazję piękne laurki, dyplomy i portrety do których dołączyli życzenia. Podczas zajęć  uczniowie redagowali i pisali zdania o swoich ukochanych dziadkach, wypowiadali się na ich temat, dlaczego i za co ich kochają. Mamy nadzieję, że przygotowane niespodzianki spodobają się Babciom i Dziadkom, którym życzymy miłych spotkań z wnukami.

Utworzono dnia 27.01.2022, 16:03

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.