Biblioteka zaprasza do udziału w konkursach

Utworzono dnia 11.10.2021

W październiku obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Celem święta jest zwrócenie uwagi na ogromną rolę bibliotek w życiu szkoły, w nauce i rozwijaniu zainteresowań czytelniczych. W bieżącym roku przewodnie hasło brzmi: „Baśnie i legendy z całego świata”.

Z tej okazji biblioteka szkolna zaprasza uczniów do wzięcia udziału w konkursach:

• „Moja ulubiona baśniowa postać” – konkurs dla klas I-III.

Należy wykonać dowolną techniką pracę plastyczną zgodną z tematem i przynieść do biblioteki do 28 października.

• „Ja i moja pierwsza książka z baśniami”– konkurs fotograficzny dla klas IV- VIII.

Każdy z Was zapewne otrzymał we wczesnym dzieciństwie jakieś baśnie czy legendy. Odszukajcie te książki i zróbcie z nimi selfie. Oczywiście, można zrobić zdjęcie również z jedną książką, pod warunkiem, że jest to baśń lub legenda. Zdjęcia przekopiujcie na pendrive’a i przynieście do biblioteki najpóźniej do 29 października.

Zachęcam do udziału! Na zwycięzców czekają nagrody.

Po szczegółowe informacje zapraszam do biblioteki.