Jaki prezent na Gwiazdkę?

Utworzono dnia 09.12.2021

Według raportu Biblioteki Narodowej w 2020 roku tylko 42% Polaków przeczytało przynajmniej jedną książkę, a w 1/5 domów, w których są dzieci do 18 roku życia, nie ma żadnych innych książek niż podręczniki szkolne. Aż trudno uwierzyć, że tak jest… Przecież nie od dziś wiadomo, że obecność książek w domu sprzyja ich czytaniu.

Jak temu zaradzić? Każdy z Was może zmienić te niepokojące statystyki, a przy okazji zrobić coś dobrego dla siebie i swoich bliskich. Gwiazdka tuż, tuż... Możliwe, że Mikołaj jeszcze nie skompletował wszystkich prezentów i da się namówić na kupno pod choinkę książki dla każdego domownika, a jeżeli nie, to przynajmniej dla młodszych członków rodziny. Księgarnie internetowe mają tak bogatą ofertę, że zadowolą nawet najwybredniejsze gusta czytelnicze. Jest w czym wybierać i przebierać.

Czytajcie i zachęcajcie innych do czytania!!!

GIF przesuwające się prezenty

Utworzono dnia 09.12.2021, 10:32