Drużynowe biegi przełajowe

Utworzono dnia 12.04.2023

04.04.2023 r. w Szudziałowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych. Szkołę Podstawową w Korycinie reprezentowało 36 uczniów. 24 uczniów uzyskało awans do Półfinału Wojewódzkiego. Najlepsze miejsca uzyskali: Antoni Bajko I miejsce, Jakub Tomaszewski I miejsce, Wiktoria Raniewicz II miejsce, Jakub Iłendo III miejsce, Michał Raniewicz III miejsce, Karolina Kursa IV miejsce, Kacper Kruk IV miejsce. Awans do dalszego etapu uzyskali również: Biender Sylwia, Zaniewski Szymon, Kacper Raniewicz, Suchocka Zuzanna, Kruk Jan, Ozymuk Roman, Kimborowicz Dominika, Kozłowski Maciej, Matel Mateusz, Tomaszewski Michał, Suchocka Aleksandra, Sawicka Milena, Chwiećko Natalia, Puzanowka Emilia, Siedlecka Karolina, Suchocka Amelia, Wiesławski Dawid. Kolejny etamp 15.04.23 r. w Augustowie.

Utworzono dnia 12.04.2023, 11:38