Podsumowanie rodzinnego konkursu o błogosławionym Stefanie Wyszyńskim

Utworzono dnia 14.11.2023

12 listopada minęła 75. rocznica nominacji bp. Stefana Wyszyńskiego na arcybiskupa metropolitę gnieźnieńskiego i warszawskiego, Prymasa Polski. Z tej okazji zorganizowany został konkurs rodzinny na portret, prezentację multimedialną lub album o bł. Kardynale Wyszyńskim. Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się podczas szkolnych obchodów Dnia Patrona oraz Narodowego Święta Niepodległości (10.11.2023 r.).

Siedmioro uczniów uzyskało tytuł laureata  i odebrało dyplomy i nagrody książkowe za najlepsze prace w trzech kategoriach konkursowych. Dyplomami i broszurami nagrodzono również autorów siedmiu wyróżnionych prac.

Przy wykonywaniu albumów, prezentacji multimedialnych oraz portretów można było korzystać z książek biograficznych zakupionych do biblioteki szkolnej z dotacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Laureaci:

Kategoria album:

• Weronika i Wiktoria Urban

Kategoria praca multimedialna:

• Maja Michniewicz
  • Szymon Zamojski
  • Dawid Sitko

Kategoria portret:

• Michał Panasewicz
  • Diana, Martyna, Nikola Krukiel
  • Natalia Andrysewicz

Wyróżnienia:

• Karolina Skrzypko
  • Amelia Nowak
  • Rozalia Jarmołowska
  • Kacper Matel
  • Dawid Kursa
  • Karolina Kursa
  • Paulina Kursa

Dziękujemy rodzicom, rodzeństwu i dziadkom naszych uczniów, za zaangażowanie i poświęcny czas na wspólne tworzone prace o Prymasie Tysiąclecia.

Utworzono dnia 14.11.2023, 08:55

Wszystkich: 72091