Tenis stołowy

Utworzono dnia 22.11.2022

Dnia 09.11.2022 roku w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Suchowoli, na 8 stołach tenisowych, odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym.
W zawodach wystartowały 9 zespołów dziewcząt i 13 zespołów chłopców z powiatów: augustowskiego, suwalskiego, sokólskiego i miasta Suwałk. Dwa najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców uzyskały awans do finału wojewódzkiego. Najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców zostały nagrodzone dyplomami Szkolnego Związku Sportowego.

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Korycinie zajęły III miejsce, chłopcy natomiast uplasowali się na 4 miejscu.
Skład drużyny dziewcząt: Paulina Bobrukiewicz, Lena Rutkowska, Kinga Chociej, Martyna Krukiel.
Skład drużyny chłopców: Antoni Bajko, Kacper Kruk, Jan Kruk, Arkadiusz Szubzda.

Utworzono dnia 22.11.2022, 10:16