Trzy sztafety w finale wojewódzkim

Utworzono dnia 21.10.2022

Dnia 11 października 2022 roku na trasach leśnych w Przewięzi odbyły się półfinały województwa podlaskiego w sztafetowych biegach przełajowych.
W Igrzyskach Dzieci uczestniczyło 16 sztafet dziewcząt i 19 chłopców z powiatów: augustowskiego, sejneńskiego, sokólskiego oraz miasta Suwałki. Sztafety Szkoły Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Korycinie zajęły IV miejsca, co pozwoliło awansować do finału wojewódzkiego.
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej uczestniczyło 15 sztafet dziewcząt i 14 chłopców z powiatów: augustowskiego, sejneńskiego, sokólskiego oraz miasta Suwałki.
Sztafeta dziewcząt zajęła IV miejsce i uzyskała awans do finału wojewódzkiego, chłopcy natomiast zajęli VI miejsce nieznacznie przegrywając walkę o V lokatę, która pozwalała na udział w finale wojewódzkim.
Składy sztafet:

• Igrzyska Dzieci - Dziewczęta: Chmielewska Emilia, Kimborowicz Dominika, Krukiel Martyna, Puzanowska Martyna, Raniewicz Wiktoria, Suchocka Zuzanna, Urban Dominika, Wiesławska Kamila,
  • Igrzyska Dzieci - Chłopcy: Kowejsza Szymon, Kruk Jan, Kruk Kacper, Matel Mateusz, Rudziński Jakub, Suchocki Wojciech, Tomaszewski Michał, Woźniewski Daniel
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Dziewczęta: Biender Karolina, Chwiećko Natalia, Golak Hanna, Sawicka Milena, Siedlecka Karolina, Suchocka Aleksandra, Suchocka Amelia, Puzanowska Emilia
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Chłopcy: Tomaszewski Jakub, Iłendo Jakub, Bielski Kacper, Bochenko Emilian, Wiesławski Dawid, Gołkowski Hubert, Waszczeniuk Przemysław.

Utworzono dnia 21.10.2022, 09:57