Sztafeta chłopców z trzecim wynikiem w województwie

Utworzono dnia 21.10.2019

19 października odbyły się Finały Wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Szkołę Podstawową w Korycinie reprezentowały trzy drużyny.

Chłopcy z klas VII – VIII zajęli 3 miejsce w województwie. Drużyna wystąpiła w składzie: Jakub Burnewicz, Bartłomiej Jatkowski, Damian Sokołowski, Dariusz Kimborowicz, Szymon Drobniuch, Piotr Małyszko, Patryk Perkowski, Karol Radulski, Krystian Roman, Adam Buzun.

Chłopcy z klas VI – V zajęli 8 miejsce w województwie. Skład drużyny: Michał Strzymiński, Adrian Sokołowski, Jakub Tomaszewski, Tomasz Lengiewicz, Jakub Lachowicz, Jakub Iłendo, Hubert Gołkowski, Jakub Krukiel, Kacper Banel, Patryk Kimborowicz.

Dziewczęta z klas VI – V zajęły 8 miejsce w województwie. W sztafecie biegły: Kamila Burzyńska, Karolina Siniło, Anna Radulska, Gabriela Jakowiec, Wiktoria Kitlasz, Zuzanna Drobniuch, Kinga Ziniuk, Amelia Suchocka, Karolina Biender, Wiktoria Czarniecka.

Wszystkim zawidnikom gratulujemy sukcesu!

Zwycięska sztafeta

Utworzono dnia 21.10.2019, 11:43