Innowacja pedagogiczna „Tworzymy dla Patrona”

Utworzono dnia 21.06.2022

W okresie kwiecień – czerwiec uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w innowacji pedagogicznej, której celem było nagranie wideoklipu z nowym hymnem szkoły „O Niezłomny Prymasie Tysiąclecia” odśpiewanego przez wybranych uczniów wszystkich klas oraz ukazującego sceny z codziennego życia uczniów na terenie naszej placówki. Poprzez tą inicjatywę uczniowie mieli szansę pogłębić wiedzę odnośnie sylwetki Prymasa Tysiąclecia, zagłębić się w piękno jego nauki i wartości którymi się kierował. Premiera wideoklipu nastąpiła podczas corocznego szkolnego turnieju wiedzy o Stefanie Kardynale Wyszyńskim, kiedy cała społeczność szkolna obejrzała efekt pracy swoich rówieśników. Koordynatorami przedsięwzięcia byli p.Adam Bojarzyński, p.Anna Stankiewicz i p. Marta Krutul-Kozłowska.

Link do wideoklipu z nowym hymnem szkoły: https://www.youtube.com/watch?v=ydAy92xLK5w

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.