Wyobraźnia – II moduł

Utworzono dnia 18.11.2020

W dniu 06.11.2020 r. kl. IIIA zrealizowała II moduł „Wyobraźnia” w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Emocja”. Na początku zajęć wszyscy oglądali pudełka przygotowane  przez dzieci w czasie czytania lektury „Dzieci z Bullerbyn” – Astrid Lindgren. Gadżety, które włożyły do swego pudełka, kojarzyły się z tą lekturą. Były opowiadania fragmentów książki związane z przedmiotami, które przynieśli. Uczniowie świetnie się bawili, próbując  odgadnąć, co jest w magicznym pudełku przygotowanym przez nauczyciela. Wspólnie wykonali mapę myśli, omówili opowiadanie „Żółty balonik”, kodowali, wykonali portret Pana Balonika. Obejrzeli bajkę „Lot na miotle”. Rysowali portret „Wyobraźni” z wykorzystaniem TIK przy użyciu aplikacji Quiver. Moduł II dał mnóstwo wspaniałej zabawy, wywołując uśmiechy  i radość dzieci. Jesteśmy gotowi do realizacji następnego modułu.

Anna Stankiewicz

Utworzono dnia 18.11.2020, 08:05

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.